Partneři

Psychika a hubnutí je věčné téma. Své o tom ví celostní nutriční terapeutka Hana Lang, která v Praze vede kliniku zabývající se celostní nutriční terapií. Hana Lang působí v oboru přes 20 let, sestavuje individuálně jídelníček na hubnutí, ale také s ohledem na celostní zdraví se zabývá dalšími aspekty zdravého životního stylu.

Uvažujete o nákupu domu na Floridě? Zařiďte si skvělý život v tropickém ráji plný slunce díky specializované realitní kanceláři Florida Club. Nebo si zkuste nemovitost nejprve pronajmout klidně na celou zimu a vyhněte se tak “zimnímu spánku” v našem podnebí :-).

Jste-li často unavení, hodně sportujete nebo vám dělá problém déle se soustředit, zkuste přírodní doplněk stravy na psychiku. Nutriční centrum MitoLife prodává jen 100% přírodní doplňky stravy nejvyšší kvality od německého výrobce TISSO.

Řešíte jak začít běhat, jak běháním zhubnout, hledáte tréninkový plán pro běžce začátečníky? Pak je pro Vás web o běhání a zdravém životním stylu Běháme.cz jako stvořen.

Adventure Centrum je výhradní prodejce kajaků Hobie, solárních vařičů a 12V chladičů vzduchu Transcool – vše co potřebujete na Vaše cesty do přírody.

Databáze přání k narozeninám a k dalším příležitostem – potěšte své blízké pěkným přáníčkem.

Vše o horalském dulcimeru a dalších netypických strunných nástrojích pro meditaci a zklidnění na dulcimer.cz.

Problematika správného a zdravého hubnutí sužuje dnešního člověka víc než kdykoliv předtím. Všechny potřebné informace se dozvíte na webu o hubnutí – nejhubnuti.cz.

Doprovodné programy na míru a pronájem atrakcí – naše agentura se zabývá pořádáním doprovodných programů, firemních a dětských dnů, vícedenních pobytů či charitativních akcí.

Grafstudio.cz – reklamní agentura působící ve Středočeském a Ústeckém kraji se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace (výroba a tisk letáků, billboardů, celopolepy vozidel).

Firma Agentura Říha s.r.o. se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, aerotrim, simulátor Icaros), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Jejich špičkový tým rovněž připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Kosmetika Most – ateliér Jany Hlaváčkové v Mostu nabízí kompletní služby v oblasti péče o své zdraví a krásu.

Profi nehty je eshop, který prodává veškerou potřebnou výbavu pro krásné a zářivé ruce a nehty: gelové laky na nehty, pilníky, brusky, odlakovače, …

Praktický cestovní sluneční vařič a gril – pohodlné vaření na cestách v přírodě či na zahradě!

Zorbing Praha – vyzkoušejte tuto adrenalinovou zábavu, existuje vedle klasického zorbingu také body zorbing či stále populárnější aqua zorbing.